• MYS MEKANİK VE YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİNE HOŞGEDİNİZ

Hakkımızda

MYS Yangın Söndürme Sistemleri olarak konularında uzman personeli ile işletme ve kurumlara yangın ve güvenlik sektöründe; danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük, uygulama ve montaj, servis ve bakım hizmetlerini vermekteyiz. MYS Yangın Söndürme Sistemleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek belgeli ve sertifikalı ürünlerle projelendirerek, malzeme temininde, uygulama ve montaj ile devreye almada en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Yapıların risk analizlerinin yapılarak derecelerinin belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangın riskine karşı alınması gereken tedbirler konularında müşterilerimize uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.


Projelendirme

Yangın söndürme sistemlerinin kurulumu konusunda, uzman mühendis kadromuzla birlikte ilgili saha koşulları dikkate alınarak, güncel dizayn ve hesap yazılımları ile uluslaraarası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.


Teknik Servis ve Bakım

Kurulmuş olan otomatik yangın söndürme sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamak adına yapılacak servis-bakım sözleşmesiyle periyodik bakım, onarım ve kontrolleri yapılarak servis raporları düzenlenmesi işlemleri gerçekleştirilir. Bu sayede, ileriye dönük olarak sistemlerde oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi ve gerekli önlemlerin alınması sağlanır. Ayrıca teknolojik değişim ve gelişmelerin, bakımı yapılan mevcut sistemlere uygulanmasıyla sistemlerin teknolojik açıdan yenilenmesi yapılmış olur.

Süpervizörlük

Beta Sistem olarak satışını yaptığımız yangın söndürme sistemlerinin montajı konusunda gerekli uzmanlık desteği vermekteyiz.


Uygulama ve Montaj

Alanında uzmanlaşmış mühendis kadromuz ve teknik ekiplerimizle birlikte, faaliyet alanına özel erken uyarı sinyalleri sağlayan yangın ihbar ve alarm sistemlerinin, otomatik söndürme sistemlerinin projelendirme, uygulama ve anahtar teslim kurulumu gerçekleştirilir. Kurulumu tamamlanan otomatik yangın söndürme sistemlerinin, Beta Sistem mühendisleri tarafından test adımları uygulanarak fonksiyon testleri gerçekleştirilir. Devreye alma işlemi yapılarak sistemler çalışır şekilde kullanıcıya teslim edilir.


Ürün Temini

Yangın söndürme sistemleri ekipmanlarını, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi firmalardan tedarik etmekteyiz. Bunun yanısıra güncel stok politikamız sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme teminini sağlamaktayız.